Rezerwacja Pod numerem: 606 281 891

O nas

Dom Wczasowy AGA posiada atrakcyjną lokalizację, przy spokojnej ulicy Szkolnej, którą bardziej ulubili sobie piesi niż pojazdy, ponieważ tędy wiedzie skrót spacerowy do głównego wejścia na plażę - około 350m. Zapraszamy także do korzystania z atrakcji podczas noclegu w Łebie i okolicy: spacer na ruchome wydmy, przejażdżki po morzu, jazdy kolejką bajkową, łowienie dorsza z burty.

W pobliżu ul. Szkolnej 5 jest lodowisko-rolkowisko, po drugiej stronie ulicy Hala Sportowa, kort tenisowy 200 metrów, bilard 200 metrów, kręgielnia 200m, stadnina koni 2 km - Nowęcin, wypożyczalnia rowerów 300m, plac zabaw dla dzieci na miejscu. Dla naszych Gości jest również świetlica z TV-Sat, stanowisko do prasowania, ogród, piaskownica, meble ogrodowe, kącik grillowy, bezpłatny parking na posesji.

W czasie trwania turnusu zapraszamy na wieczorki taneczne lub dyskoteki, grillowanie kiełbasek. Ze swej strony zapewniamy miłą atmosferę i życzliwą obsługę. Na miejscu funkcjonuje własna kuchnia i stołówka. Serwujemy smaczne, domowe, świeże posiłki: śniadania i obiadokolacje.