O nas

Dom Wczasowy Aga

Dom Wczasowy AGA posiada atrakcyjną lokalizację, przy spokojnej ulicy Szkolnej, którą bardziej ulubili sobie piesi niż pojazdy, ponieważ tędy wiedzie skrót spacerowy do głównego wejścia na plażę – około 350m. Zapraszamy także do korzystania z atrakcji podczas noclegu w Łebie i okolicy: spacer na ruchome wydmy, przejażdżki po morzu, jazdy kolejką bajkową, łowienie dorsza z burty.

W pobliżu ul. Szkolnej 5 jest lodowisko-rolkowisko, po drugiej stronie ulicy Hala Sportowa, kort tenisowy 200 metrów, bilard 200 metrów, kręgielnia 200m, stadnina koni 2 km – Nowęcin, wypożyczalnia rowerów 300m, plac zabaw dla dzieci na miejscu. Dla naszych Gości jest również świetlica z TV-Sat, stanowisko do prasowania, ogród, piaskownica, meble ogrodowe, kącik grillowy, bezpłatny parking na posesji.

W czasie trwania turnusu zapraszamy na wieczorki taneczne lub dyskoteki, grillowanie kiełbasek. Ze swej strony zapewniamy miłą atmosferę i życzliwą obsługę. Na miejscu funkcjonuje własna kuchnia i stołówka. Serwujemy smaczne, domowe, świeże posiłki: śniadania i obiadokolacje.

Zapraszamy do nas!

ul. Szkolna 5
84-360 Łeba

Tel/Fax. 59 866 15 40
Kom. 606 281 891

dom_wczasowy_aga@tlen.pl

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone